Kategorie

Array ( [category] => Array ( ) ) 1

Sluchátka a reproduktorySluchátka a reproduktory k tabletu

Sluchátka a reproduktory lze připojit k tabletu prostřednictvím jack konektoru nebo technologie bluetooth. Zatímco sluchátka jsou vhodná pro ničím nerušený poslech hudby nebo telefonování, s bezdrátovým reproduktorem můžete sdílet hudbu s ostatními nebo si vytvořit malé domácí kino. K výběru jsou různé typy sluchátek v bluetooth i drátovém provedení, takže můžete poslouchat hudbu a vyřizovat hovory doma, při sportu i během vaření.

Bezdrátová Sluchátka k tabletu

Sluchátka lze k tabletu připojit prostřednictvím 3,5 mm jack konektoru nebo přes technologii bluetooth. Využívat můžete kompaktní špunty nebo čelenková sluchátka, která jsou vhodná např. při častém telefonování. Díky integrovanému mikrofonu vám zůstanou volné ruce, takže se budete moci věnovat i dalším činnostem, jako třeba hraní her nebo hledání informací.

Bezdrátové reproduktory k tabletu

Bezdrátový reproduktor můžete k tabletu připojit přes bluetooth, a užívat si hlasitý poslech hudby kdekoliv, nebo s jeho pomocí vytvořit malé domácí kino. Protože disponují bezdrátové reproduktory vlastní baterií, můžete je volně přenášet, a přehrávat si muziku třeba ve vaně, zatímco telefon necháte na nabíječce.