Kategorie

Array ( [category] => Array ( ) ) 1

Sluchátka a reproduktorySluchátka a reproduktory k notebooku a PC

Bezdrátová sluchátka a reproduktory lze připojit k notebooku nebo počítači, a poslouchat tak hudbu i mimo jejich dosah. Zatímco se sluchátky získáte nerušený poslech hudby, s pomocí bezdrátových reproduktorů se o ní můžete dělit s ostatními třeba ve vedlejší místnosti.

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem preferují hráči počítačových her, kteří potřebují mít volné ruce a maximální prostor. Kabel se nikde neplete a díky integrovanému mikrofonu můžete bez obtíží komunikovat se svými spoluhráči. Během přestávky na svačinu můžete poslouchat hudbu kdekoliv v domácnosti, a díky uzavřenému provedení si vychutnat intenzivnější požitek z hudby.

Během hraní her na PC jsou nejvhodnější čelenková (uzavřená) sluchátka s mikrofonem, která zajistí maximální požitek z hudby i zvukových efektů. Pokud ovšem dáváte přednost skladnosti, jsou na místě nenápadné špunty nebo sportovní sluchátka, která se hodí i pro poslech hudby venku.

Bezdrátové reproduktory k PC a notebooku

Bezdrátové reproduktory k PC a notebooku disponují vlastní baterií, která udrží reproduktor v provozu dlouhé hodiny. Můžete si je tak rozmístit dle vlastního pohodlí třeba na strany nebo i za sebe, abyste dosáhli co možná nejintenzivnějšího zvuku. Díky vestavěnému mikrofonu slouží vybrané bezdrátové reproduktory také jako handsfree, takže přes ně můžete i volat, zatímco se pohybujete po bytě.