Kategorie

Array ( [category] => Array ( ) ) 1

SMARTChytré technologie pro zabezpečení domácnosti

V kategorii SMART najdete chytrou techniku pro každodenní využití a zabezpečení domácnosti i průmyslových objektů. K posledním trendům patří chytré zámky, které oproti klasickým mnohonásobně zvýší bezpečnost, a zabrání násilnému vniknutí. Chytré zámky můžete ovládat přes počítač a nastavit přístup pouze pověřeným smartphonům, jimž můžete v případě ztráty přístup okamžitě odepřít.

Pro zabezpečení dveří i celé domácnosti využijte bezpečnostní kamery, s jejichž pomocí zachytíte veškeré dění kolem domu. Potřebujete-li sledovat vnitřní prostory, a nemáte možnost vést ke kameře síťový kabel ani elektřinu, nabízíme jako řešení Wi-Fi kamery s bezdrátovým přístupem. Vybrané modely mají dokonce noční vidění, takže můžete střežit vše důležité zcela nepozorovaně.

K osvětlení domácích, výrobních i venkovních prostor jsme rozšířili naši SMART nabídku o LED žárovky a osvětlení. Pro úsporné svícení v malých prostorách jako je domácnost nebo kancelář nebo jsou vhodné LED žárovky s nízkou spotřebou elektrické energie a dlouhou životností. Pro osvětlení velkých prostor jako jsou výrobní haly nebo objekty s vysokým stropem jsou naopak vhodné zářivky a další osvětlení, pro něž je typická nízká spotřeba energie a dlouhá životnost i při non-stop provozu.

Patříte-li mezi sportovce, můžete si u nás vybrat z chytrých fitness náramků, které měří tep a díky vodotěsné ochraně odolají dešti. Pro hlídání hmotnosti nabízíme klasické i digitální osobní váhy, z nichž vybrané umí měřit BMI, množství tuku, tep i další hodnoty, jejichž výsledky vám zobrazí v mobilní aplikaci. A protože si sportovní nasazení žádá neustálé doplňování tekutin, připravili jsme pro vás pestrou nabídku lahví.

Když se blíží chladné počasí, sledujeme teplotu doma i venku. K jejímu měření si vyberte z našich teploměrů, přičemž digitální umí zobrazit i vlhkost vzduchu, pocitovou teplotu nebo teplotu doma i venku. Pokud nemůžete skrze okno táhnout kabel, poskytují řešení Wi-Fi teploměry, které stačí připojit k bezdrátové síti a sledovat teplotu odkudkoliv v domě. Při zahřívání v zimních dnech nespoléhejte jenom na topení, a pořiďte si hrnek na čaj či kávu.