Kategorie

Array ( [category] => Array ( ) ) 1

Foto a videoPříslušenství pro fotoaparáty a kamery

Foto a video slouží k výběru příslušenství pro fotoaparáty a videokamery od velkých i malých výrobců. V naší široké nabídce najdete produkty určené pro konkrétní modely, a pokud si nevíte rady, pomůžeme vám s výběrem my. Dosloužila vám baterie a za pár dní odjíždíte na dovolenou? Všechny baterie do fotoaparátů držíme skladem a objednané zboží odesíláme obratem.

Baterii pravidelně dobíjejte prostřednictvím akumulátoru, který je určený pro váš fotoaparát. Navíc ho můžete snadno přenášet a používat třeba ve vlaku nebo v autobuse. Nabíječky pro kamery i fotoaparáty vybírejte originální, ale v případě dobíjení přes microUSB můžete využít i univerzální.

Abyste mohli fotit bez omezení, pořiďte si do fotoaparátu paměťovou kartu, na kterou se všechno vejde. Pro natáčení sáhněte pro paměťovou kartu s větší kapacitou, která uchová videa i ve velkém rozlišení. Případně můžete využívat paměťovou kartu do fotoaparátu i videokamery – nevýhodou je přendávání z jednoho přístroje do druhého, a proto je lepší vlastní paměťová karta pro fotoaparát i videokameru.